Dogji drutë e fqinjit, procedohet penalisht

11/10/2211:29

Shperndaje:

Policia njofton se nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin S. H., 41 vjeç, banues në fshatin Markat, Konispol.

Procedimi penal filloi pasi dyshohet se ka djegur me zjarr, një sasi drush që e posedonte shtetasi A. A.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.