Dhunoi psikologjikisht dhe fizikisht kushërirën, Policia e procedon penalisht

05/02/2215:24

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë proceduan penalisht shtetasen M. K., 35 vjeçe, banuese në lagjen nr.1, Sarandë.

Sipas Policisë, procedimi penal ndaj saj u krye sepse në dyqanin e saj, në lagjen nr.1, bashkia Sarandë, ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike, ndaj kushërirës së saj, shtetases M. G.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.