Dhunoi babain, Policia: I gjetëm në shtëpi një thikë dhe një çekiç. Prangoset

23/11/2215:58

Shperndaje:

Policia njofton se nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Delvinë u arrestua në flagrancë shtetasi J. Sh., 36 vjeç, banues në Delvinë.

Arrestimi i tij u krye pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj babit të tij.

Gjatë kontrollit të banesës së 36-vjeçarit, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan 1 mjet prerës thikë dhe 1 mjet që shërben për të thyer xhamin, që ky shtetas dyshohet se i ka përdorur për të kryer vjedhjen e disa produkteve ushqimore, në një market, në Delvinë.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.