Deputeti nga Saranda: Kur kisha kaçurela dhe para femrat nga unë kanë pirë më shumë uiski sesa ujë

06/03/2014:20

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.