Denoncimi në Polici: Një grua më ka hyrë në shtëpi dhe nuk del

03/05/2210:35

Shperndaje:

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për shtetasen M. D., 47 vjeçe, banuese në Sarandë, për veprën penale “Dhunimi i banesës”.

Matrialet në Prokurori u referuan pasi shtetasi L. P. ka bërë kallëzim se 47-vjeçarja ka hyrë dhe qëndron në banesën, në pronësi të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme, përfundon njoftimi i Policisë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.