Demokratët i përvishen Ina Zhupës: do festojmë te Selia, ti dhe Vesel Brava shkoni ku të doni

30/12/2120:51

Shperndaje:

Një video e shpërndarë nga faqja në facebook e Partisë Demokratike Sarandë, ku u bëhet ftesë demokratëve të marrin pjesë në festimet për 31-vjetorin e themelimit të Degës dhe ku në cdo sekuencë të videos shfaqet deputetja Ina Zhupa, ka bërë që demokratët të irritohen dhe t’i kundërvihen asaj.

Nga ana tjetër duket se as deputetja nuk ka mbetur duarkryq, por ka marrë masa duke fshirë komentet kundërshtuese.

https://fb.watch/adPrl63cz4/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.