Delvinjotët të zemëruar me kryetarin e Bashkisë Sarandë Adrian Gurma

06/03/2119:47

Shperndaje:


Faqja më e madhe dhe më aktive në qytetin e Delvinës “Delvina Ime” nëpërmjet një statusi në facebook, shprehin zemërim me kryetarin e Bashkisë Sarandë Adrian Gurma.
Kjo për faktin se, sipas tyre, kryetari i bashkisë Sarandë nuk i lejon të luajnë futboll në stadiumin e Sarandës, duke iu drejtuar me fjalët: “Turp ti vijë“.
Stadiumi  i Delvinës është dënuar nga FSHF pas goditjes së një arbitri anësor nga ana e një tifozi.

STATUSI i “Delvina Ime”


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.