Çukë: Plehrat dhe mbetjet përfundojnë në grykëderdhjen e Bistricës duke ndotur plazhet

15/11/2110:36

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.