Çifti shqiptar feston Shën Valentinin me transport droge

15/02/208:46

Shperndaje:


Cifti shqiptar feston Shen Valentinin me transport droge ♥
Igumenice, kapen burre grua shqiptare me 15 kg marijuane. Operacioni ne Asproklisi, prane kufirit greko-shqiptar.
Eshte ndaluar nje mjet qe po tentonte te hynte ne brendesi te tokes greke. Operacioni eshte zhvilluar dje, por u be publik sot.
Ne portat e pasme te mjetit, ne vende te improvizuara enkas, u zbuluan nga policia greke 16 pako me 15 kg 50 gram marijuane si dhe dy celulare.
Fillimisht cifti eshte justifikuar se vinte nga Shqiperia per te festuar ne Greqi festen e te dashuruarve.
Nuk behet publike mosha e tyre. Priten te tjera detaje ne vijim


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.