Real Estate Saranda

Home Real Estate Saranda
Real Estate Saranda. Saranda Real Estate for rent and for sale. See our Saranda Real Estate listing for Sale or rent such as: Apartments for Sale, Lands for Sale, Villas, Houses with detailed information.

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Zhduket nje person ne Sarande, familja apelon per ndihme

Nje person rezulton i zhdukur qe prej mengjesit te djeshem. Personi quhet Bektash Rrapaj, 60 vjec. Ne momentin e largimit nga shtepia kishte veshur pantallona te...

Apartamente Pushimi

Apartamente Pushimi Apartamente pushimi 2 + 1 dhe 1 + 1 ne Sarandë. Apartamenti 2 +1 përbëhet nga salloni + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe...

Ofertë punësimi te Cafe Bar ROX

Cafe Bar ROX kërkon të punësojë: 1 - Banakier/e 2- Kamarier/e Te interesuarit te kontaktojne prane Cafe Bar ROX, Rruga e Flamurit, prane Eida karburant  

Oferte punesimi ne Hotel KENT ne Sarande

Hotel KENT ne Sarande kerkon te punesoje: 1- Recepsioniste 2- Kamarier/e 3- Sanitare Per Recepsionist: - Te komunikoje rrjedhshem ne anglisht - Te perdori shume mire kompjuterin - Pagese e kenaqshme Te...

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë. Ja cfarë na shkruan ai: Pershendetje Sot ne dreke gjeta nje portofol me...