Sarande, apartament 2+1, kati IV, 131 m2, 150 m nga deti, 67,000 euro

Sarande, apartament 2+1, kati IV, siperfaqe totale 131m2, 150 m nga deti.
Apartamenti me hipoteke dhe menjehere i banueshem, ka ashensor dhe administrator.
Ka dy dhoma gjumi nga te cilat njera master, kuzhine ,1 WC dhe 1 banje, dy ballkone polifunksional.
Adrresa: Lagjia 4, Rr. Mitat Hoxha, Pallati 234.
Cmimi 67,000 euro.
Te interesuarit te kontaktojne ne 069 6847391