Thursday, April 8, 2021

Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarandë
clear sky
11.5 ° C
15 °
8.3 °
29 %
8.8kmh
0 %
Thu
11 °
Fri
13 °
Sat
14 °
Sun
15 °
Mon
17 °