Wednesday, April 7, 2021

Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarandë
scattered clouds
13.2 ° C
17 °
9.4 °
48 %
4.1kmh
40 %
Wed
12 °
Thu
13 °
Fri
13 °
Sat
14 °
Sun
15 °