Humbin ndjenjat 2 persona, ende të paqarta shkaqet

24/02/1613:59

Shperndaje:


944045_517189591786031_7490848099993782559_nShtetasi F. Ë. vjeç 70 banues SH.B.A, me banim të përkohshëm në Sarandë, ka humbur ndjenjat para një dyqani. Ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Sipas burimeve nga spitali mësohet se  shtetasi amerikan Frederik Westmark pati emoragji cerebrale dhe pasa ndihmes se marre fillimisht ne urgjencen “Stefan Mekshi” ne Sarande, u transportua me helikopter per Tirane.

Shtetasi K. M., vjeç 22, Lushnjë, ka humbur ndjenjat përpara një lokali dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Materialet pë të dy rastet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.