Vjedh në stan 4 dele,1 celular, rroba dhe lekë, zhduket 22 vjecari nga Lushnja

24/02/1614:14

Shperndaje:


hajdut staniNgjarja mësohet se ka ndodhur  në fshatin Neohor në afësi të Sarandës, në stanin e shtetasve D. K. dhe S. X. vjeç 35 dhe 43, banues në Tepelenë, ka vjedhur 4 dele, 15. 000 lekë, 1 celular, 1 xhup, 1 palë atlete dhe disa rroba.  Nga burime policore behet e ditur se autori është  L.M., vjeç 22, banues në Lushnjë. 

Ende nuk është e qartë nëse 22 vjecari ishte punësuar si bari në stanin e barinjve nga Tepelena apo ka shfrytëzuar ndonjë moment tjeter për të realizuar vjedhjen. Policia po punon  për kapjen e tij. 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.