Aktualitet

Home Aktualitet
Lajme nga Saranda, Saranda News, Saranda info. Live tv nga Saranda. I vetmi portal qe sjell evente Live nga Saranda sarandaweb.net-reklame-2 (1)

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Sarandë: Kërkohet apartament 2+1 me qera

Kërkohet apartament 2+1 me qera në zonën e qendrës së Sarandës. Të interesuarit të lënë koment ose të kontaktojnë me mesazh në faqen Saranda Web   

Sarande: Shitet apartament dhe 2 dyqane

Shitet apartament ne zone afer shkolles 9 Tetori Apartamenti ka siperfaqje 120 m2 CMIMI 600 EURO/METER Dy dyqane, te cilat aktualisht jane leshuar me qera me siperfaqje...

Njoftim punesimi ne Hotel Porto Eda

Njoftim punesimi Hotel Porto Eda Sarande kerkon te punesoje: Recepsionist/e Sanitare Te interesuarit te paraqiten te Hotel Porto Eda cdo dite 8:00-14:00.  

Kanë humbur 3 palë çelsa, lutet të dorëzohen

Një njoftim i ardhur në Saranda Web bën të ditur se janë humbur 3 palë çelsa. Çelsat kanë qenë të dy automjeteve dhe të...

Ofertë punësimi te Cafe Bar ROX

Cafe Bar ROX kërkon të punësojë: 1 - Banakier/e 2- Kamarier/e Te interesuarit te kontaktojne prane Cafe Bar ROX, Rruga e Flamurit, prane Eida karburant