Biznese në Sarandë

Home Biznese në Sarandë
Biznese në Sarandë

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Kërkohet një portofol i humbur, ku brenda ishte një kartë italiane

Kërkohet një portofol i humbur, ku brenda ishte një kartë italiane. Ditën e sotme në Sarandë është humbur një portofol ngjyrë kafe, ku brenda...

Dhoma me qera Sarande

Dhoma me qera ne Sarande . Jepet me qera per pushime ne Sarande nje apartament 1+1 me kushte moderne dhe panorame mahnitese nga deti....

Shitet 5160 m2 toke ne aksin Sarande – Kardhiq

Shitet 5160 m2 toke ne aksin Sarande - Kardhiq, rreth 600 meter nga kryqezimi Sarande - Delvine -Kardhiq. Cmimi i shitjes 15 euro/m2 i padiskutueshem. Vendndodhja...

Kane humbur celsat e nje motori ne lagjen nr 1, kush i gjen te...

Lili i Drites njofton se sot i kane humbur celsat e motorrit. Celsat mund te jene humbur ne lagjen nr 1. Kushdo qe mund t`i...

Jane gjetur keta celsa, kerkohet personi qe i ka humbur

Mbremjen e djeshme ne afersi te limanit jane gjetur keta celsa. Nese jeni ne dijeni se dikush nga miqte tuaj i ka humbur jeni te...