SERVIS AUTOMJETESH RIGELSI – RIGELSI SERVICE

15/06/2413:50

Shperndaje:

Pas shumë vitesh pune dhe përkushtimi të palodhur, Servis Rigelsi ka bërë një hap të madh përpara me investimin e ri bashkëkohor në fushën e shërbimit të automjeteve. Ky investim u inaugurua mbrëmjen e djeshme në një atmosferë festive, ku merrrnin pjesë miq, klientë besnikë dhe shumë të ftuar të tjerë.

Atmosfera festive e inaugurimit të mbrëmjes së djeshme ishte një dëshmi e lidhjes së fortë që kemi ndërtuar me komunitetin dhe klientët tanë besnikë. Me muzikë, ushqim të shijshëm dhe një atmosferë miqësore, ky ishte vetëm fillimi i një kapitulli të ri për Servis Rigelsi.

E vendosur vetëm 3 km nga Saranda dhe vetëm 100 metra nga rrethrrotullimi i Urës së Gajdarit, Servis Rigelsi ofron një qasje të re dhe moderne në shërbimin e automjeteve. Me teknologjinë më të avancuar dhe një ekip të trajnuar profesionalisht, ne jemi të përkushtuar për të siguruar cilësinë më të lartë të shërbimit për klientët.

 

 

Në Servis Rigelsi, ju do të gjeni:

Diagnostikim dhe riparim të plotë të automjeteve me pajisje të avancuara teknologjike.
Shërbim të shpejtë dhe të besueshëm, që kursen kohën tuaj dhe siguron që automjeti juaj të jetë gjithmonë në gjendje optimale.
Pjesë këmbimi origjinale dhe të garantuara, për të siguruar që automjeti juaj të funksionojë si duhet për një kohë të gjatë.
Staf i trajnuar dhe miqësor, që është gjithmonë gati të ndihmojë dhe të përgjigjet për çdo pyetje apo nevojë që mund të keni.

Vizitoni dhe shijoni përvojën e një shërbimi të nivelit më të lartë që vetëm Servis Rigelsi mund të ofrojë. Rigelsi është këtu për të siguruar që ju dhe automjeti juaj të keni gjithmonë rrugë të mbarë!

Servis Rigelsi – Ku cilësia dhe përkushtimi takojnë teknologjinë.

Adresa: 3 km nga Saranda, 100 metra nga rrethrrotullimi i Urës së Gajdarit
Telefon: +355 69 568 0114
Email: [email protected]
Facebook: @Eletro – Clima Service Rigelsi
Instagram: @Servicerigelsi

 

Website SarandaWeb.net

Facebook SarandaWeb

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter SarandaWeb

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË
KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.