Butrinti fiton lehtësisht, Delvina humbet në Peqin

25/11/1814:50

Shperndaje:


 

Ekipi i Butrintit të Sarandës ka fituar takimin e sotëm përballë Gramozit të Ersekës me rezultatin 5-1
Pjesa e parë eshte mbyllur 3-0 me gola të P.Ahmeti (5″), V.Myftari (40″) dhe F.Dhrami (41″)
Në pjesën e dytë për Butrintin kanë shënuar E.Lloji (64″) dhe S.Kordha (78″), ndërsa goli i nderit për Gramozin është shënuar nga A.Kodra (91″)

Ekipi i Delvinës ka humbur takimin përballë ekipit të Shkumbinit në Peqin. Takimi ka përfunduar me rezultatin 6-1 për vendasit, ku Delvina përvec golit që ka shënuar në portën e Shkumbinit Mehmeti në min 58, ka shënuar edhe 2 autogola në portën e vetë. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.