Bustet e 3 heronjve Vasil Llaçi, Mitro Xhani dhe Lefter Talo vendosen në Shëtitoren e Sarandës

29/11/2117:56

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.