Bougainville Bay Resort & SPA kërkon të punësojë recepsionist/e

06/04/229:55

Shperndaje:

Bougainville Bay Resort & SPA kërkon të punësojë Recepsionist/e

Përshkrimi i punës:
Kerkojmë të zgjerojmë stafin me persona, të vetëmotivuar, bashkëpunues dhe me deshirë për të bashkëpunuar në grup.

Aftesitë e kërkuara:
-Të jenë të kujdesshëm ndaj detajeve;
-Të jenë fleksibel, dhe konfident;
-Të ndershëm dhe pozitiv;

Ofrohet:
– Ambient komod pune dhe staf motivues;
– Page Motivuese;

– Bonuse;

Të interesuarit/at të dërgojnë CV-ne ne adresen e emailit: hr@atdg.al ose ne numrin e telefonit: +355686082912


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.