Bombula e gazit për pak shkakton tragjedi në Ksamil

19/01/1712:30

Shperndaje:


Ka qenë një bombul gazi shkaku i shpërthimit të një zjarri në një banesë në Ksamil.
Ka qenë i zoti i shtëpisë i cili menjëherë sa bombula ka marrë flakë, e ka nxjerrë atë jashtë banesës, duke minimizuar edhe dëmet në banesë.
Nga ngjarja fatmirësisht nuk ka të lënduar.
Zjarrfiksja e Sarandës i është përgjigjur menjëherë rastit, duke dërguar një automjet dhe disa efektivë, të cilët bërët edhe fikjen plotësisht të flakëve të bombulës së gazit.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.