Banorët e Bajkaj ankesë në Saranda Web: Na mbytën ujërat e zeza, bashkia indiferente

29/05/2220:38

Shperndaje:

Pershendetje Saranda Web.

Fshati Bajkaj ne bashkine Delvine eshte lene ne meshire te fatit, dora e pushtetit vendor nuk ndihet askund, sa here bie shi ujerat e zeza vershojne mbi rruge.Jemi ankuar ne bashki, vetem premtime asnje zgjidhje, jemi mesuar me fjalet e mira nga kryetaria por vetem duke degjuar fjale kaluan 3 vite, kemi dhe nenkryetarin nga zona por eshte ne gjume letargjik.

Besojme te ju sepse edhe kur u ankuam per mos pastrimin e kontenierve, erdhen me vrap.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.