Automjeti i plehrave 1 fije larg tragjedise

20/12/1822:38

Shperndaje:


Hekurishtja (pasi nuk ploteson asnje kriter teknik per t’u quajtur automjet) e firmes se pastrimi Korsel per pak shkakton tragjedi ne Sarande
Ende nuk eshte e qarte menyra se si kjo hekurishte levizi nga rruga e katert duke goditur nje tabele reklamash, nje tabele sinjalistike, nje peme, duke dale ne rrugen tjeter hyrese per ne Sarande dhe Butrint dhe pasi ka thyer edhe kangjellat mbrojtese te trotuarit, fatmiresisht ka mbetur ne disa kolona betoni te nje godine ne ndertim, perpara se te perfundonte ne dyert e nje supermarketi.
Fatmiresisht nga gjithe kjo skene ka mbetur vetem e plagosur nje punetore e pastrimi.
Policia duhet te hetoje ne cdo detaj te ketij aksidenti, pasi automjete te tilla ne cdo moment mund te kthehen ne makineri vrasese per udhetaret dhe qytetaret 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.