Arrestohet 30-vjeçari me 44 kg kanabis, pistoletë dhe thikë

31/03/179:57

Shperndaje:


shqiptari greqiArrestohet 30-vjeçari me 44 kg kanabis, pistoletë dhe thikë.
Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke duke trasportuar 43.8 kg kanabis.
Policia greke i bëri shenjë për të ndaluar në një postbllok, por shqiptari nuk ka ndaluar duke rritur shpejtësinë.
Pas ndjekjes nga policia greke për disa kilometra, automjeti është ndaluar nga policia greke dhe pas kontrollit rezultoi se 30-vjecari shqiptar transportonte 43.8 kg kanabis.
Gjithashtu nga kontrolli shqiptarit i është sekuestruar edhe një pistoletë, një thikë dhe një shume prej 1.010 euro.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.