Arrestohet 21-vjeçari, u kap nga Policia me kanabis në automjet

28/09/2212:46

Shperndaje:

Policia njofton se nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit L. G., 21 vjeç, banues në Itali.

Arrestimi i 21-vjeçarit u krye pasi në lagjen nr.1, Sarandë, gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin që ky shtetas drejtonte, u gjet dhe u sekuestrua një sasi lëndë e dyshuar narkotike cannabis sativa.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.