Arrestohen 3 persona në Dhërmi, vodhën 500 mijë lekë në dyqan

Policia e Himarës ka arrestuar në flagrancë për “Vjedhje në bashkëpunim” 3 shtetas të moshës 23 vjeç,  21 vjeç dhe  31 vjeç, banues në Dhërmi.

Kapja dhe arrestimi i tyre u bë pasi këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin, në lokalin e një shtetaseje në Dhërmi, kanë vjedhur një sasi parash prej 50.000 lekë të rinj.