Ardit Cikuli takim me mesuesit: Falenderime dhe përulje për kontributin tuaj fisnik

07/03/2318:34

Shperndaje:

Ardit Cikuli takim me mesuesit

Ardit Cikuli takim me mesuesit – Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë Sarandë Ardit Cikuli ka zhvilluar ditën e sotme një takim me mësuesit e Rrethit të Sarandës.

Në një publikim në facebook, Ardit Cikuli shkruan:

Data 7 mars është data e festës të misionarëve të dijes.

Si fëmija i dy mësuesëve sot nisa ditën duke uruar prindrit e mi, aktualisht në pension dhe mësuesit e parë të jetës sime .

Në vijimësi falenderova të gjithë mësuesit e rrethit Sarandë duke ju dhuruar një lule për misionin e tyre fisnik në rrugën drejt dijes.

Falenderime dhe përulje për kontributin tuaj fisnik të nderuar mësues! – shkruan Cikuli, duke sjellë edhe një album me foto nga takimi.

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

in sarandaweb


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.