Ardhja e emigrantëve, zyrat për kartat ID dhe pasaporta hapur edhe në fundjavë

11/08/2119:05

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.