Alket Hyseni: Rruga Kardhiq – Sarandë përfundon brenda vitit 2021

07/03/2117:05

Shperndaje:


Deputeti Alket Hyseni, duke publikuar një video nga punimet në tunelin e rrugës Kardhiq – Sarandë, shprehet se punimet e kësaj rruge do të përfundojnë brenda vitit 2021.
Alket Hyseni shkruan:
Intesifikohen punimet në lotin e fundit të rrugës Kardhiq-Delvinë, për ta përmbyllur dhe inaguruar brenda 2021.
Tuneli i Skërficës tashmë i dukshëm edhe për sytë e skeptikëve, që çdo gjë ju duket 3D😉
E premtoi Adil Çarçani, e të tjerë pas tij, por e bën realitet 40 vjet më vonë Edi Rama dhe PS🌹.
#PunëJoGjumë
#SkaKohëPërPushim, përfundon Alket Hyseni.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.