Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol – VIDEO

10/11/2217:47

Shperndaje:

Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol – VIDEO

Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol. Aleksander Lokoshi ka lindur në Ciflik, Konispol. Aleksander Lokoshi ka studiuar në Universitetin Politeknik të Tiranës dhe në vitin 1990 i bashkohet Lëvizjes së Dhjetorit. Aleksandër Lokoshi është drejtues i Grupseksionit të Xarrës në Bashkinë Konispol.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.