Aksidentohet një person me motor te Ura e Bogazit, ambulanca drejt vendngjarjes

15/09/2214:15

Shperndaje:

Një aksident ka ndodhur para pak castesh në aksin rrugor Konispol – Sarandë, te Ura e Bogazit.

Sipas informcioneve të para, një motor ka dalë nga rruga.

Drejt vendngjarjes është duke shkuar një ambulancë.

Rreth orës 13:10, në Konispol, në vendin e quajtur “Ura e Bogazit”, shtetasi Ergys Bakullati 20 vjeç, banues në Shalës duke drejtuar motomjetin dyshohet se ka humbur kontrollin dhe si pasojë motomjeti ka dalë nga rruga. Shtetasi Ergys Bakullati është transportuar në spitalin e Sarandës, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.