Aksidenti në Pal, ambulanca nuk i dha dot ndihmën mjekësore për shkak të urës së shembur

24/07/2223:47

Shperndaje:

Ngjarja tragjike e pasdites së sotme, ku 62-vjeçari Kajo Himollari humbi jetën si pasojë e një aksidenti, bëhet edhe më e dhimbshme, pasi në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulanca, por nuk kanë mundur të kalojnë dot urën e Metoqit për të dhënë ndihmën e shpejtë, për shkak se ura prej muajsh është e pakalueshme.

Banorët e Palit por edhe fermerët e Metoqit kanë ngritur këtë problematikë disa herë edhe nëpërmjet Saranda Web, por që zëri i tyre deri tani është shpërfillur nga autoritetet.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.