Aksident tragjik në Sajadhë, humb jetën ish-mësuesi i “Hasan Tahsini”

05/08/169:33

Shperndaje:


  • aksident sagiadaNjë aksident i ndodhur në fshatin Strovili 23 km nga Igumenica, i ka marrë jetën në mënyrë tragjike ish-drejtorit dhe mësuesit të shkollës “Hasan Tahsini” Apostol Nika. Makina e drejtuar nga Apostol Nika ka përfundur në mënyrë ende të papërcaktuar në një greminë rreth 100 metër. Sipas informacioneve të para, për nxjerrjen e trupit nga gremina kanë marrë pjesë 8 efektivë dhe 3 mjete të zjarrfikseve greke. Apostol Nika udhëtonte drejt Igumenicës, ku do të merrte pjesë në një gëzim familjar. APOSTOL NIKA SARANDE

 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.