Aksident i rrezikshem gjate nates ne hyrje te Sarandes

14/03/177:37

Shperndaje:


Nje aksident i rrezikshem ka ndodhur mbremjen e djeshme ne hyrje te Sarandes.
Nje automjet ka dale nga rruga dhe ka perfunduar ne ambjentet e nje biznesi. Fatmiresisht nga aksidenti nuk ka patur viktima. Megjithese akoma nuk behen te ditura shkaqet e aksidentit,  mungesa e ndricimit ne rrugen hyrese per ne Sarande shkakton aksidente te tilla pothuaje cdo nate.
Akidenti me i rende ishte vetem nje vit me pare, ku nje kembesor mbeti i plagosur rende gjate  nje tentative per te kaluar ne krahun tjeter te rruges.17327962_219226981886126_1086548850_n

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.