Aksident në rrugën Sarandë – Butrint

Një aksident sapo ka ndodhur ne aksin rrugor Sarande – Butrint ne fshatin Berdenesh. 
Nje automjet foristrade ka humbur kontrollin duke dale nga rruga dhe pas eshte kthyer ne rruge duke u batuar.

Ne automjet ndodheshin 3 persona te cilet fatmiresisht nuk kane marre plage serioze.