Aksident në aksin Sarandë – Delvinë, automjeti thyen bankinën dhe del nga rruga

25/12/2114:17

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.