AHMETI TRAVEL

26/03/2318:45

Shperndaje:

AHMETI TRAVEL

AHMETI TRAVELAgjensia Autobusa Sarande – Athine. Kompania Ahmeti Travel operon ne linjen e Transportit Nderkombetar te Udhetareve mbi 18 vjet. 

Ahmeti Travel – Autobusa Sarande – Athine

Me Ahmeti Travel nga Saranda – Athine cdo Dite. Mengjes dhe Pasdite

Qytetet qe sherbejm tek Linja e Athines:

Himare – Sarande – Delvine – Finiq – Qafe Bote – Igumenice – Athine

Adresat në Greqi

AthinaMetaksugjio Delijani 21 Perball Troqes

Tel: +30- 210 82 24 112

Cel.: 6972699986 whatsapp / Viber

Pirea: Akti Kondili 62 , https://goo.gl/maps/8zNQGnUx6Q885wEH9

Tel:+30-210 4611414

Korinthos: isthmos

Adresat në Shqipëri

Sarande: Rruga L. Talo, Agjensia Tradicionale Autobusave

Tel: +355- 85226690

Cel.:+355- 69 279 1702 whatsapp / Viber 

Delvine: Qender, Rr. Sinan Ballaci, ngjitur Bar kafe Kristal

Finiq: Lokali Loli Zoto – Afer Kisha

 Mesopotam: Lokali Qemal Shenes

 Livadhja: Lokali Taqi Xhaferi – Tek Kisha

WEBSITE

www.ahmetitravel.com[email protected]

Autobusat Sarande – AthineCmimet e Ahmeti Company

Sarande per Athine – Korintho 30 euro vajtje – 50 euro vajtje Ardhje

Sarande per Patra-Rio-Aigio 25 euro Vajtje – 45 Vajtje Ardhje

Linja Sarande – Igumenice:

Cdo Dite Mengjes Dhe Mbasdite

Udhëtoni me Ahmeti Travel Sarande – Athine 

Website SarandaWeb.net

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb

Veç komoditetit në udhëtim dhe sigurisë e mbërritjes së shpejtë në destinacion (Athinë por edhe qytetet ku linja kalon),  shoqëria e transportit   iu shërbejnë udhëtarëve që vijnë me linjën Athine -Sarande edhe me linjën e furgonave.

Furgonët  i shpërndajnë udhëtarët në fshatra, deri në skajet më të largëta të rrethit Sarande. 

Website SarandaWeb.net

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb

Veç komoditetit në udhëtim dhe sigurisë e mbërritjes së shpejtë në destinacion (Athinë por edhe qytetet ku linja kalon),  shoqëria e transportit   iu shërbejnë udhëtarëve që vijnë me linjën Athine -Sarande edhe me linjën e furgonave.

Furgonët  i shpërndajnë udhëtarët në fshatra, deri në skajet më të largëta të rrethit Sarande. 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.