Vila Alvin, Apartament 1+1

Vila Alvin, Apartament 1+1

7

Detaje

Availability

Reservation Form

Required fields are followed by *

Apartament Ionian Saranda Sea

Price for:

Detajet:

Ionian Saranda Sea, është një apartament shumë i ngrohtë, i pozicionuar në zonën më turistike të qytetit, pranë hoteleve dhe shëtitores. Apartamenti perbehet nga nje sallon me 2 divane, kuzhine, dhome gjumi dhe 1 ballkon me pamje nga deti, i pershtatshem per 4-5 persona, per nje periudhe te shkurter ose te gjate qendrimi. Apartamenti ka…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Apartament në qendër të Sarandës, pranë Shëtitores

Price for:

Detajet:

Apartament për 4-5 persona në qendër të Sarandës, pranë Shëtitores

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Hotel ILIO Ksamil, dhomë për çift me 1 fëmijë

Price for:

Detajet:

Hotel ILIO Ksamil I vendosur në Ksamil, 400 m nga plazhi i Ksamilit, Hotel Ilio ofron akomodim me restorant, parking privat falas, bar dhe kopsht. Ndër objektet në këtë pronë janë një klub për fëmijë dhe një ATM, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Apartament 1+1 me pishinë

Price for:

Detajet:

Apartament 1+1 për pushime në Nivicë, vetëm 11 km nga qendra e Sarandës. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një vile në fshatin Nivicë, pranë plazhit të Kakomesë. Apartamenti ka sallon, kuzhinë me të gjitha pajisjet për gatim, 1 dhoma fjetjeje, tualet. Në oborrin e vilës ndodhet pishina dhe kopështe me gjelbërim, i rrethuar…

Numri i dhomave:

3500

Includes taxes and fees

Rezervo