Apartament 1+1 me pishinë

Apartament 1+1 me pishinë

Hotel Registration Number: 355697997299

7

300 vlersime

Perfect for a 1-night stay!

Top Location:

Highly rated by recent guests (7.7)

Breakfast Info

Continental, Buffet

Rooms with:

City view

Free private parking available at the hotel

Apartament 1+1 për pushime në Nivicë, vetëm 11 km nga qendra e Sarandës.

Apartamenti ndodhet në katin e parë të një vile në fshatin Nivicë, pranë plazhit të Kakomesë.

Apartamenti ka sallon, kuzhinë me të gjitha pajisjet për gatim, 1 dhoma fjetjeje, tualet.

Në oborrin e vilës ndodhet pishina dhe kopështe me gjelbërim, i rrethuar nga pemët për të krijuar pushime në privatësi të plotë. Gjithashtu ka edhe furrë për pjekje mishi dhe peshku, të cilat mund ti shijoni nën hijet e pemëve, ku mund të zgjidhni një nga disa tavolinat e bollshme.

Prices start at: 3,500 L per night

Details

Availability

Reservation Form

Required fields are followed by *

Apartament 1+1 me pishinë

Price for:

Detajet:

Apartament 1+1 për pushime në Nivicë, vetëm 11 km nga qendra e Sarandës. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një vile në fshatin Nivicë, pranë plazhit të Kakomesë. Apartamenti ka sallon, kuzhinë me të gjitha pajisjet për gatim, 1 dhoma fjetjeje, tualet. Në oborrin e vilës ndodhet pishina dhe kopështe me gjelbërim, i rrethuar…

Numri i dhomave:

3500

Includes taxes and fees

Rezervo

Apartament 2+1 me pishinë

Price for:

Detajet:

Apartament 2+1 për pushime në Nivicë, vetëm 11 km nga qendra e Sarandës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile në fshatin Nivicë, pranë plazhit të Kakomesë. Apartamenti ka sallon të madh, kuzhinë me të gjitha pajisjet për gatim, 2 dhoma fjetjeje, tualet dhe veranda. Në oborrin e vilës ndodhet pishina dhe kopështe…

Numri i dhomave:

4500

Includes taxes and fees

Rezervo

Vilë për pushime, me pishinë dhe gjelbërim

Price for:

Detajet:

Vilë për pushime në Nivicë, vetëm 11 km nga qendra e Sarandës. Vila ndodhet në fshatin Nivicë, pranë plazhit të Kakomesë. Vila ka sallon të madh, kuzhinë me të gjitha pajisjet për gatim, 2 dhoma fjetjeje, tualet. Në oborrin e vilës ndodhet pishina dhe një kopësht me gjelbërim, i rrethuar nga pemët për të krijuar…

Numri i dhomave:

4500

Includes taxes and fees

Rezervo

Vila Alvin, Apartament 2+1 me pamje nga deti

Price for:

Detajet:

Vila Alvin, Apartament 2+1 me pamje nga deti

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo