Apartament për pushime në Sarandë.

Apartament për pushime në Sarandë.

9

Ndodhet në rrugën Turizëm – Kanali i Çukës, me pamje nga deti.

I përshtatshëm për 2 të rritur dhe 2 fëmijë.

Apartamenti përbëhet nga sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe verandë me pamje nga deti.

Ajër i kondisionuar, kuzhinë, televizor, frigorifer.

‎‎

Detaje

Availability

Reservation Form

Required fields are followed by *

Apartament 1+1 me pishinë

Price for:

Detajet:

Apartament 1+1 për pushime në Nivicë, vetëm 11 km nga qendra e Sarandës. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një vile në fshatin Nivicë, pranë plazhit të Kakomesë. Apartamenti ka sallon, kuzhinë me të gjitha pajisjet për gatim, 1 dhoma fjetjeje, tualet. Në oborrin e vilës ndodhet pishina dhe kopështe me gjelbërim, i rrethuar…

Numri i dhomave:

3500

Includes taxes and fees

Rezervo

Apartament 2+1 me pishinë

Price for:

Detajet:

Apartament 2+1 për pushime në Nivicë, vetëm 11 km nga qendra e Sarandës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile në fshatin Nivicë, pranë plazhit të Kakomesë. Apartamenti ka sallon të madh, kuzhinë me të gjitha pajisjet për gatim, 2 dhoma fjetjeje, tualet dhe veranda. Në oborrin e vilës ndodhet pishina dhe kopështe…

Numri i dhomave:

4500

Includes taxes and fees

Rezervo

Vilë për pushime, me pishinë dhe gjelbërim

Price for:

Detajet:

Vilë për pushime në Nivicë, vetëm 11 km nga qendra e Sarandës. Vila ndodhet në fshatin Nivicë, pranë plazhit të Kakomesë. Vila ka sallon të madh, kuzhinë me të gjitha pajisjet për gatim, 2 dhoma fjetjeje, tualet. Në oborrin e vilës ndodhet pishina dhe një kopësht me gjelbërim, i rrethuar nga pemët për të krijuar…

Numri i dhomave:

4500

Includes taxes and fees

Rezervo

Vila Alvin, Apartament 2+1 me pamje nga deti

Price for:

Detajet:

Vila Alvin, Apartament 2+1 me pamje nga deti

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo