675 anëtarë dhe simpatizantë të PD zgjedhin kandidatin për kryetar të Bashkisë Delvinë

04/12/229:56

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.