6 viktima dhe 67 raste të reja me COVID. Regjistrohet nje rast në Mursi

25/07/2014:20

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.