6 kandidatët për kryetar të PS Dega Delvinë, anëtarësia do i dëgjojë, Partia do caktojë

04/06/2218:27

Shperndaje:

Shpallen 6 kandidatët për kryetar të Partisë Socialiste për Degën e Bashkisë Delvinë.

Brunilda Meleqi

Genti Lango

Ilda Boçi

Izet Silaj

Klejvi Cama

Mardi Beqiraj

E veçanta e zgjedhjes së kryetarit të degëve të Partisë Socialiste këtë herë është se kandidatët do të prezantojnë programet e tyre në dëgjesa me anëtarësinë dhe më pas do të jetë një komision i cili do të caktojë se kush do të jetë drejtuesi i ri i degës së PS.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.