37-vjeçari nga Saranda në telashe me Policinë dhe Prokurorinë, mjeti i tij i vjedhur në Gjermani

28/09/2212:52

Shperndaje:

Policia njofton se nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për një shtetas 37 vjeç.

Materialet në Prokurori dhe procedimi penal në gjendje të lirë filloi pasi dyshohet se ka trafikuar automjetin e markës “Fiat”, i cili rezulton i vjedhur në Gjermani. Automjeti u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.