1959 – Vizita e Hrushovit në Sarandë, Butrint dhe Stjar

25/12/1620:52

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.