153 raste të reja me COVID-19, 5 të vdekur. Saranda dhe Delvina pa raste

19/09/2014:18

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.