Vidhet stani në Mursi, bariut i vjedhin qengja dhe keca gjatë natës

Vidhet stani në Mursi, bariut i vjedhin qengja dhe keca gjatë natës. Gjatë natës që kaloi në fshatin Mursi të bashkisë së Konispolit,  rreth orës 20:00 në stan, tw shtetasit me iniciale Th. Q vjeç 39, janë vjedhur 3 qengja dhe 1 kec.

Policia njofton se  po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.