Rama publikon video nga punimet në rrugën Kardhiq – Delvinë, bën dhe një premtim

Kryeministri Rama ka publikuar një video nga punimet në rrugën Kardhiq – Delvinë.
Sot në aksin e ri Delvinë – Kardhiq
Së shpejti nis edhe hapja e tunelit të shumë e shumë vite ëndërruar dhe shumë e shumë herë në vite premtuar, – shkruan Kryeministri Edi Rama.

Sot në aksin e ri Delvinë – Kardhiq👍 Së shpejti nis edhe hapja e tunelit të shumë e shumë vite ëndërruar dhe shumë e shumë herë në vite premtuar🤩#GurGurbëhetMur🇦🇱

Gepostet von Edi Rama am Montag, 13. Juli 2020