Nusja dhunon vjehrrën 98-vjeçare, policia në veprim

Komisariati i Policisë Delvinë njofton se më datë 31.08.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së shkallës së Parë Sarandë për një shtetase, banuese në Delvinë.
Kjo pasi kjo shtetase ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vjehrrës së saj  
vjeçe 98,  banuese në Delvinë.
Neni 130/a i Kodit Penal.